Poznaj nasze kierunki studiów

Uczestniczyliśmy w VI Międzynarodowej Naukowo-Praktycznej Konferencji pn.: „Aktualne trendy rozwoju nauki i edukacji w pogłębianiu procesów integracji europejskiej”

Data utworzenia: 17 maja 2021r.

Uczestniczyliśmy w VI Międzynarodowej Naukowo-Praktycznej Konferencji pn.: „Aktualne trendy rozwoju nauki i edukacji w pogłębianiu procesów integracji europejskiej”

W czwartek 13 maja 2021 r. przedstawiciele Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu: dr Joanna Stuglik oraz dr inż. Adam Tarniowy uczestniczyli w VI Międzynarodowej Naukowo-Praktycznej Konferencji pn.: Aktualne trendy rozwoju nauki i edukacji w pogłębianiu procesów integracji europejskiej, zorganizowanej przez Państwowy Uniwersytet w Mukaczewie, pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki Ukrainy.

Konferencję otworzyła JM Rektor Państwowego Uniwersytetu w Mukaczewie  dr Scherban Tetiana Dimitrievna  witając wszystkich gości oraz uczestników. Następnie odczytała list skierowany do uczestników konferencji od Mera miasta Mukaczewo z życzeniami udanych obrad i owocnych dyskusji.

Cała konferencja podzielona była na sesje plenarne, a pierwszą z nich rozpoczęła dr Joanna Stuglik – Dyrektor Instytutu Zarządzania i Inżynierii Produkcji MUP Oświęcim wygłaszając referat pt.: „Innowacyjność polskich przedsiębiorstw na tle krajów UE.”

Podczas sesji zostały poruszone tematy związane z innowacyjnością i rozwojem w warunkach integracji europejskiej, współpracą nauki i przemysłu w zakresie innowacyjności, rolą nauki szczególnie w czasie pandemii i lockdownu oraz wpływu tych niecodziennych warunków na proces kształcenia oraz zachowań społecznych.

Konferencja zgromadziła ponad 100 uczestników i z uwagi na trwające obostrzenia związane z pandemią Covid-19 odbyła się w formie zdalnej.

 

Program VI Międzynarodowej naukowo-praktycznej konferencji.