Poznaj nasze kierunki studiów

Uczymy na Comarch ERP Optima!

Data utworzenia: 13 kwietnia 2017r.

Uczymy na Comarch ERP Optima!

comarch_e_uczymy_v2Drodzy Wykładowcy i Studenci

Pragniemy poinformować, że nasza Uczelnia dołączyła do programu bezpłatnych szkoleń z platformy Comarch ERP Optima. Dzięki temu, przygotowaliśmy dla Państwa 40 stanowisk komputerowych wyposażonych w pełne wersje oprogramowania ERP Optima w wersji edukacyjnej.

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Zapraszamy studentów i wykładowców do udziału w bezpłatnych e-szkoleniach z obsługi systemu Comarch ERP Optima, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży. Wszystkie proponowane przez nas szkolenia kończą się równie bezpłatnym egzaminem on-line, którego zdanie jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu!

RSZKOLENIA-380_Optimalny-startMamy nadzieję, że uczestnicy naszego projektu zdobędą nowe kwalifikacje zawodowe, które pozwolą im uzyskać lepszą pozycję na rynku pracy!

 

Co zyskuje student w ramach projektu ?

 • Dostęp do szkoleń e-learningowych obejmujący obsługę modułów Comarch ERP Optima oraz zestaw materiałów szkoleniowych w postaci plików – pdf
 • Pomoc on-line ze strony Comarch a po zakończonym szkoleniu możliwość podejścia do egzaminu certyfikacyjnego. Zaliczenie egzaminu jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego znajomość obsługi pakietu Optimy.
 • Proponowany program to szansa dla studenta na zdobycie dodatkowych kompetencji, możliwość zdobycia certyfikatu, wzmocnienie CV, zwiększenie szans na lepszą pracę, dostosowanie profilu współczesnego absolwenta do stale wzrastających wymogów pracodawców). Udział w szkoleniu to zdobycie kluczowych kompetencji dla przyszłych pracowników sektorów: bankowych, kadrowych, zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Co daje certyfikat ?

 • Uwierzytelnisz znajomość Comarch ERP Optima
 • „Wzmocnisz” swoje CVcomarch_logo_comarch_logo_color_large
 • Pozyskasz szansę na zdobycie nowej pracy

Więcej informacji pod adresem: www.comarch.pl

ROZPOCZNIJ SZKOLENIA COMARCH ERP OPTIMA

Aby rozpocząć:

 1. Wejdź na uczelnianą platformę e-learning https://e-learning.pwsz-oswiecim.edu.pl/. Zapoznaj się z instrukcją obsługi i filmami instruktażowymi, objaśniającymi jak korzystać z oprogramowania na stronie www.comarch.pl.
 2. Program Comarch ERP Optima w pełnej wersji zainstalowany jest w salach 039 CsH, 032 CsH oraz 215 CP (łącznie 40 stanowisk komputerowych).
 3. Odwiedź adres podany w linku, który znajduje się na stronie kursu https://e-learning.pwsz-oswiecim.edu.pl/
  i zarejestruj się, aby móc przystąpić do egzaminu.
 4. W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt: edukacja.erp@comarch.pl

 

Dział IT MUP Oświęcim