Poznaj nasze kierunki studiów

Uroczyste otwarcie Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Krakowie w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie

Data utworzenia: 24 września 2021r.

Cztery kobiety i dwóch mężczyzn pozują do zdjęcia

Dnia 10 września 2021 r. o godz. 12:00 odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Krakowie w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego, który jest partnerem Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu.

Otwarcie połączone było z sympozjum poświęconym profilaktyce samobójstw, podczas którego został omówiony program profilaktyki „TY decydujesz, jak reagujesz”, szczególnie pomocny w kształceniu przyszłych kadr medycznych.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak oraz Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, a także przedstawicielka oświęcimskiej Alma Mater Kierownik Zakładu Pielęgniarstwa Instytutu Nauk o Zdrowiu – dr n. med. Anita Kocięba – Łaciak.

Cztery kobiety i dwóch mężczyzn pozują do zdjęcia przed drzwiami Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Krakowie w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego