Poznaj nasze kierunki studiów

W sobotę 16-go marca br., w Państwowej Wyższej Szkole im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, odbył się trzeci zjazd uczestników projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy.

Data utworzenia: 19 marca 2019r.

W sobotę 16-go marca br., w Państwowej Wyższej Szkole im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, odbył się trzeci zjazd uczestników projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy.

W sobotę 16-go marca br., w Państwowej Wyższej Szkole im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, odbył się trzeci zjazd uczestników projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Dzieci i młodzież zostały podzielone na sześć grup, w trzech przedziałach wiekowych.

Każda grupa zrealizowała dwa tematy. Najmłodsze grupy (6-9 lat) miały okazję uczestniczyć w  warsztatach plastycznych – gips nie tylko na złamania oraz poznawali rastrową grafikę komputerową. Grupy wiekowe 10-12 lat uczestniczyły w zajęciach językowych, a także zapoznawali się z elementami mikroekonomii. Najstarsi uczestnicy (13-16 lat) wzięli udział w interaktywnych zajęciach – matematyka z Geogebrą (część 2), pogłębiali również wiedzę  w zakresie wykorzystania efektów wizualnych, dźwiękowych i graficznych w prezentacjach multimedialnych.

Rodzice  mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach na temat kontroli zarządczej jako sprawnego narzędzia  zarządzania organizacją oraz mapy ryzyka jako finalnego produktu w procesie zarządzania ryzykiem.

Kolejne spotkanie w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy odbędzie się w sobotę 30-go marca br., na które już serdecznie zapraszamy!

Kalendarz wszystkich spotkań w CYKLU I jest umieszczony na stronie Uczelni: https://uczelniaoswiecim.edu.pl/uczelnia/fundusze-unijne/oswiecimski-uniwersytet-mlodego-odkrywcy/terminy-spotkan/