Poznaj nasze kierunki studiów

W sobotę 30-go marca br., w Państwowej Wyższej szkole im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, odbył się czwarty zjazd uczestników projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy.

Data utworzenia: 1 kwietnia 2019r.

W sobotę 30-go marca br., w Państwowej Wyższej szkole im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, odbył się czwarty zjazd uczestników projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy.

W sobotę 30-go marca br., w Państwowej Wyższej Szkole im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, odbył się czwarty zjazd uczestników projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Dzieci i młodzież zostały podzielone na sześć grup, w trzech przedziałach wiekowych.

Każda grupa zrealizowała dwa tematy. Najmłodsze grupy (6-9 lat) rozwiązywały łamigłówki matematyczne oraz uczestniczyły w  zajęciach na temat „autoprezentacji w pracy przedsiębiorcy”. Grupy wiekowe 10-12 lat wzięły udział w warsztatach „gips nie tylko na złamania – świąteczne aranżacje z mas plastycznych” oraz zapoznały się z kodeksem etycznym samurajów na przykładzie „Bushido”. Najstarsi uczestnicy (13-16 lat) pogłębili wiedzę w zakresie świata liczb i ich ciekawych własności z kalkulatorem graficznym (część 2) oraz poznali czym jest marketing, do czego służy i jakimi narzędziami się posługuje.

Rodzice również mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach na temat społeczno – kulturowych aspektów zdrowia oraz czynników warunkujących zdrowie człowieka.

Kolejne spotkanie w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy odbędzie się w sobotę 6-go kwietnia br., na które już serdecznie zapraszamy!

Kalendarz wszystkich spotkań w CYKLU I jest umieszczony na stronie Uczelni: https://uczelniaoswiecim.edu.pl/uczelnia/fundusze-unijne/oswiecimski-uniwersytet-mlodego-odkrywcy/terminy-spotkan/