Poznaj nasze kierunki studiów

Warsztaty z kompleksowej obsługi oprogramowania Comarch ERP

Data utworzenia: 13 kwietnia 2017r.

Warsztaty z kompleksowej obsługi oprogramowania Comarch ERP

Dnia 11.04.2017 o godz.11.30 odbyły się warsztaty z kompleksowej obsługi oprogramowania Comarch ERP zorganizowane dla uczniów klas maturalnych Powiatowego Zespołu nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Oświęcimiu, przez Instytut Zarządzania i Inżynierii Produkcji naszej Uczelni.

Firma Comarch ERP specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań do zarządzania dla mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Obsługa sprzedaży i prowadzenie gospodarki magazynowej to podstawowe zadania oprogramowania dla firm handlowych. Comarch ERP składa się ze zintegrowanych  modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Poprzez zintegrowanie system Comarch ERP pozwala na kompleksowe analizowanie danych z różnych obszarów działania firmy, co daje możliwość obserwowania wszystkich procesów i trendów zachodzących w przedsiębiorstwie.

Celem szkolenia było zapoznanie uczniów z podstawową wiedzą dotyczącą możliwości zarządzania magazynem. Na wstępie jednak Dyrektor Instytutu dr Joanna Stuglik przedstawiła uczniom bazę dydaktyczną oraz ofertę edukacyjną Uczelni. Na koniec uczniowie otrzymali stosowne zaświadczenia o uczestnictwie w warsztatach.