Poznaj nasze kierunki studiów

Ważne informacje dla studentów I roku

Data utworzenia: 25 września 2020r.

Ważne informacje dla studentów I roku

Szanowni Studenci!

Złożyliście komplet dokumentów w I turze rekrutacji i dokonaliście wpisu na studia?

To od 1 października jesteście Studentami!

Informacje dotyczące rozpoczęcia zajęć znajdziecie w ogłoszeniach instytutowych.

Na niektórych kierunkach zajęcia dla studentów I roku rozpoczynają się z dniem 1 października, a na niektórych w drugiej połowie października. Prosimy śledzić na bieżąco ogłoszenia instytutowe, gdzie w najbliższym czasie zostaną opublikowane harmonogramy zajęć.


W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż w roku akademickim 2020/2021 zajęcia w naszej Uczelni będą prowadzone w sposób hybrydowy. Oznacza to, iż część zajęć odbywać się będzie online (zgodnie z ustalonym odgórnie harmonogramem zajęć – w czasie rzeczywistym), a część w sposób tradycyjny – na terenie Uczelni.

Prosimy o śledzenie na bieżąco ogłoszeń instytutowych, w których zamieszczane będą harmonogramy zajęć oraz ich aktualizacje. Harmonogramy będą dostępne w przyszłym tygodniu. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, aby zajęcia mogły zostać realizowane w sposób bezpieczny i komfortowy, dlatego prosimy o wyrozumiałość.


Najważniejsze informacje:

Pierwsze zajęcia dla wszystkich studentów I roku studiów odbędą się w formie tradycyjnej – na terenie Uczelni.

W związku z tym, że niektóre zajęcia realizowane będą w sposób zdalny (szczegółowe informacje dot. konkretnej formy pracy zdalnej zostaną Państwu przedstawione na pierwszych zajęciach) – każdy nowy student zobowiązany jest do założenia swojego konta na uczelnianej platformie edukacyjnej Moodle, dostępnej pod linkiem:

https://e-learning.uczelniaoswiecim.edu.pl

Znajdziecie tam Państwo swoje przedmioty, które zgodnie z harmonogramem będą prowadzone w sposób zdalny, chyba, że prowadzący przewiduje inną formę kształcenia zdalnego.

W przypadku przedmiotów ogólnouczelnianych, takich jak: BHP, a także Ochrona własności przemysłowej i prawa autorskiego – to będą one realizowane tylko i wyłącznie w sposób zdalny poprzez uczelnianą platformę Moodle.

Ponadto zachęcamy do lektury Niezbędnika Studenta I roku, dostępnego pod linkiem:

https://uczelniaoswiecim.edu.pl/niezbednik-studenta-i-roku-2/

Do zobaczenia w październiku!