Poznaj nasze kierunki studiów

Ważne informacje dotyczące sesji egzaminacyjnej oraz egzaminów dyplomowych

Data utworzenia: 22 maja 2020r.

Ważne informacje dotyczące sesji egzaminacyjnej oraz egzaminów dyplomowych

Drodzy Studenci,

w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami sesją egzaminacyjną oraz egzaminami dyplomowymi mamy dla Was ważne informacje.

Znaleźliśmy się wszyscy w zupełnie nowej,  jak dotąd rzeczywistości. Wiemy, że macie wiele obaw i pytań dotyczących zaliczenia sesji egzaminacyjnej oraz procesu dyplomowania w dobie panującej epidemii koronawirusa.

Aby odpowiedzieć na nurtujące Was pytania i wątpliwości przedstawiamy poniżej najważniejsze informacje:

  • sesja egzaminacyjna trwa od 15 czerwca 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku,  sesja poprawkowa od 1 września 2020 roku do 15 września 2020 roku, ale ostatecznym i nieprzekraczalnym terminem wszelkich zaliczeń i egzaminów jest dzień 30 września 2020 r.

 

  • o tym, czy egzaminy zostaną przeprowadzone w formie zdalnej, czy tradycyjnej na Uczelni decydują Dyrektorzy instytutów!

 

  • egzaminy dyplomowe oraz wszystkie pozostałe egzaminy  w formie zdalnej („w trybie online”) będą odbywać się z wykorzystaniem metod i technik komunikowania się na odległość, m.in. poprzez platformę e-learningową Moodle (wraz z systemem BigBlueButton), czy Office365 (w szczególności MS Teams)

 

  • egzaminy dyplomowe oraz wszystkie pozostałe zaliczenia w formie tradycyjnej na terenie Uczelni  zostaną przeprowadzone z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i z zachowaniem szczególnych środków ostrożności, takich jak: zachowanie minimum 1,5 metrowej odległości, używanie maseczek ochronnych zasłaniających usta i nos oraz rękawiczek.

 

Wszystkie najważniejsze  informacje dotyczące organizacji i przeprowadzania egzaminów znajdują się w poniższych Zarządzeniach JM Rektora Uczelni:

Zarządzenie 49 – 2020 w sprawie organizacji i przebiegu egzaminów dyplomowych oraz pozostałych egzaminów przewidzianych w planach studiów w semestrze letnim roku akademickiego 2019 – 2020

Zarządzenie 50 – 2020 w sprawie zasad i organizacji egzaminu dyplomowego w trybie zdalnym w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

A ponadto śledźcie na bieżąco ogłoszenia w swoich instytutach!

 

Prosimy o uważne zapoznanie się z wytycznymi i o rzetelne stosowanie się do zaleceń.

Wiemy, że dla Was to trudny czas, ale razem na pewno damy radę!

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.

Życzymy Wam dużo zdrowia, a przede wszystkich doskonale zdanej sesji i egzaminów dyplomowych.