Poznaj nasze kierunki studiów

Webinarowe środy ze zdrowiem

Webinarowe środy ze zdrowiem

Czasy, w jakich przyszło nam żyć, nie należą do najciekawszych. Wielu z nas musiało przewartościować całe swoje dotychczasowe życie, które stało się pełne kontrastów. Raz zmagamy się z nadmiarem wrażeń, a raz doskwiera nam ich całkowity brak, cieszymy się z rodzinnej bliskości, ale i walczymy ze zmęczeniem, czy wewnętrznym smutkiem,  poszukujemy samotności i spokoju, ale i pragniemy towarzystwa.

Jak sobie zatem z tym radzić?

Tego dowiecie się już w najbliższą środę, ponieważ ruszamy z  nowym cyklem „Webinarowe środy ze zdrowiem”. Cykl poświęcony będzie zdrowiu psychicznemu w dobie pandemii. W każdym ze spotkań nasi eksperci postarają się opowiedzieć, jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne w tych trudnych czasach i nie dać się zwariować.

Harmonogram spotkań:

  • 28.04.2021 r., godz. 18.00  – psycholog dr Dobrochna Sztajerska  podczas wykładu pod tytułem: „Taki mamy czas – czas dużych i małych zmian”, opowie między innymi o zdrowiu psychicznym w okresie pandemii oraz o tym, że Mark Twain pewnie miał rację mówiąc, że jedyną osobą, która lubi zmiany jest dziecko z mokrą pieluchą, ale rację miał również Maciej Bennewicz twierdząc, że przecież zmiany są częścią życia, zatem warto dokonywać ich świadomie.

Link do spotkania:   https://zoom.us/j/99652603632

 

  • 12.05.2021 r., godz. 18.00 – trener mentalny, wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego i propagator zdrowego stylu życia – Natalia Pawelak opowie, w jaki sposób w czasach, kiedy jesteśmy zamknięci w domach i bombardowani przy tym różnymi bodźcami, a dodatkowo mamy ograniczone relacje z innymi osobami oraz kumulujemy w sobie stres, możemy znaleźć sposoby na osiągniecie wewnętrznego spokoju i pozytywnego myślenia.

Link do spotkania:  https://zoom.us/j/91401434405

 

  • 26.05.2021 r. , godz. 18.00 –  psycholog Maja Piekut natomiast w trakcie wykładu „Wojna, czy pokój – nasze relacje w rodzinie w czasie lockdownu. Współporozumienie i wyznaczanie granic” opowie o rodzinie i relacjach pomiędzy jej członkami. Podpowie, jak zachować równowagę w relacjach pomiędzy członkami rodziny, gdy pojawiają się konflikty lub choroby.

Link do spotkania:  https://zoom.us/j/95613684972

 

Wszystkie spotkania odbywać się będą online za pośrednictwem platformy ZOOM co dwa tygodnie i będą wydarzeniem otwartym.

 

Serdecznie zapraszamy!