Poznaj nasze kierunki studiów

Wielki sukces kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji!

Data utworzenia: 30 marca 2020r.

Wielki sukces kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji!

Z wielką dumą i radością informujemy, że kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji dołączył do klubu najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków studiów w Polsce!

Kierunek otrzymał  Certyfikat Akredytacyjny i Znak Jakości STUDIA z PRZYSZŁOŚCIĄ, w których wyróżnia się  kierunki i specjalności realizowane według nowoczesnych oraz innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego.

Wyróżnienia przyznaje Komisja Konkursowa składająca się z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym, pracujących m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Śląskim i Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. W skład Komisji wchodzą ponadto przedstawiciele środowiska gospodarczego i organizacji pozarządowych zajmujących się jakością kształcenia.

Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują tylko kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach:

  • dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy,
  • kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców
  • inwestowaniu w najwyższą jakość kształcenia

 

W dniu 10 marca 2020 r.  w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Warszawie podczas uroczystej Gali Finałowej, wyróżnienie dla naszego kierunku odebrała Pani Prorektor ds. studentów dr n. o zdr. Sonia Grychtoł wraz z Panią Dyrektor Instytutu Zarządzania i Inżynierii Produkcji dr Joanną Stuglik oraz Zastępcą Dyrektora dr. Radosławem Folgą.

 

Pani Dyrektor Instytutu ZiIP, a także wszystkim pracownikom składamy serdeczne gratulacje! Dziękujemy za ogromny wkład w rozwój kierunku, a także dbanie o ciągłe podnoszenie jakości kształcenia.