Poznaj nasze kierunki studiów

Wizyta studyjna studentów III roku Informatyki oraz Pani dr Agnieszki Heby w firmie Astor w Krakowie

Data utworzenia: 28 marca 2019r.

Wizyta studyjna studentów III roku Informatyki oraz Pani dr Agnieszki Heby w firmie Astor w Krakowie

W dniu 26 marca br., z inicjatywy studentów III roku Informatyki została zorganizowana wizyta studyjna w firmie Astor w Krakowie. Opiekunem podczas tej wizyty był Pan Michał Wojtulewicz – Członek Zarządu, Wiceprezes d/s finansów.

ASTOR Technology Park to inteligentny budynek, który powstał w siedzibie głównej firmy ASTOR w centrum Krakowa. Inwestycja polegała na modernizacji całego budynku i zaplecza. Trwające nadal działania, w których uczestniczą pracownicy ASTOR oraz wiele specjalistycznych firm zewnętrznych pozwoliły na przeprowadzenie modernizacji architektonicznych oraz wdrożenie systemu zarządzania budynkiem klasy BMS. Na parterze została uruchomiona również pierwsza w Polsce stała interaktywna wystawa robotyki i technologii IT (ASTOR Innovation Room) dostępna dla Klientów przemysłowych, uczelni, szkół oraz przechodniów, którzy mogą uruchomić wystawę SMSem. Jest to miejsce, w którym działają nowoczesne systemy produkcyjne oparte na robotach Kawasaki i EPSON, nadzorowane przez sterowniki GE Automation & Controls oraz oprogramowanie SCADA i MES firmy Wonderware. W AIR realizowane są prawdziwe procesy produkcyjne: zrobotyzowane spawanie, paletyzacja i pakowanie.

Firmie Astor bardzo dziękujemy za życzliwe i serdeczne przyjęcie,  z niecierpliwością czekamy na planowany wykład otwarty w dniu 16 kwietnia w siedzibie naszej uczelni, na który zapraszamy wszystkich studentów i pracowników uczelni. 

Źródło: https://www.astor.com.pl/