Poznaj nasze kierunki studiów

Wizyta studyjna studentów III roku kierunku Wychowanie Fizyczne w Centrum Zdrowia i Sprawności IMPACT w Bielsku- Białej

Data utworzenia: 26 maja 2022r.

Studenci wraz z trenerami pozują do zdjęć

W piątek 20 maja 2022 r. studenci III roku kierunku Wychowanie Fizyczne z Instytutu Nauk o Zdrowiu wraz z mgr Natalią Pawelak gościli w Centrum Zdrowia i Sprawności IMPACT w Bielsku Białej.

Podczas bardzo inspirującego spotkania studenci wysłuchali wykładu dr. Grzegorza Wróbla specjalisty w dziedzinie sportu, trenera personalnego oraz dietetyka, a także właściciela centrum. Wykład dotyczył chorób cywilizacyjnych, podejścia do dietetyki, szczególnie w chorobach metabolicznych, suplementacji i roli witamin w naszym życiu. Ponadto studenci dostali solidną dawkę motywacji do spełniania marzeń i stawiania sobie celów w życiu.

W drugiej części zajęć uczestnicy wzięli udział w bardzo intensywnym treningu bokserskim, podczas którego poznali nową formę aktywności fizycznej, a także otrzymali sporą dawkę endorfin. Zajęcia poprowadził trener Tobiasz Słowioczek, który świetnie potrafił  zmotywować studentów do pełnego zaangażowania w trening. Zajęcia były inspirujące i pełne pozytywnych wrażeń, a nasi studenci wrócili z nich bogatsi o kolejną wiedzę oraz umiejętności.