Poznaj nasze kierunki studiów

Wkrótce rekrutacja, a wraz z nią NOWOŚĆ – sprawdź to koniecznie!

Data utworzenia: 6 maja 2020r.

Wkrótce rekrutacja, a wraz z nią NOWOŚĆ – sprawdź to koniecznie!

Już 18 maja br. rusza elektroniczna rekrutacja na studia w roku akademickim 2020/2021.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji epidemicznej, wprowadzamy zupełną NOWOŚĆ!

Nie musisz już czekać na wyniki z matury lub egzaminu dyplomowego, by zarezerwować sobie miejsce w naszej Uczelni. Gdy tylko uruchomimy system rejestracji online, możesz zapisać się do naszej bazy kandydatów na studia, bez konieczności podawania wyników z egzaminów.

W taki sposób już tylko krok będzie dzielił Cię od studiowania na wymarzonym kierunku w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu!

Wystarczy więc, że zarejestrujesz się w systemie elektronicznym i wybierzesz interesujący Cię kierunek studiów, a wyniki z egzaminów maturalnych lub egzaminu dyplomowego podasz w terminie późniejszym,  po ich otrzymaniu.* Następnie dostarczysz nam wszelkie wymagane dokumenty. Prawda, że to proste? Nie możesz tego przegapić!

*W przypadku braku wyników z matury – w momencie rejestracji oraz wyboru kierunku, należy w rubrykach dotyczących przedmiotów maturalnych wpisać „0”. Po otrzymaniu ostatecznych wyników z egzaminów maturalnych, należy dokonać korekty (poprzez kliknięcie „Popraw”) i wpisać otrzymane wyniki wg kryteriów (wpisać wartości punktowe oraz podać nazwy przedmiotów z egzaminów maturalnych). 

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdziesz w zakładce: https://uczelniaoswiecim.edu.pl/rekrutacja/

Studiuj bezpłatnie i blisko domu!! Studiuj z pasją!

Czekamy właśnie na Ciebie!