Poznaj nasze kierunki studiów

Wróć z POWERem!

Data utworzenia: 3 grudnia 2020r.

Wróć z POWERem!

Szanowni Państwo,

w imieniu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie serdecznie zapraszamy osoby powracające z zagranicy, do udziału w programie „Wróć z POWERem!”.

Osoby korzystające z projektu mogą skorzystać z pomocy doradcy zawodowego oraz osobistego konsultanta, który pomoże w znalezieniu bezpłatnych kursów, szkoleń, dofinansowania lub dotacji na założenie działalności gospodarczej.

W ramach projektu dostępne są również bezpłatne usługi, takie jak:

  • usługi specjalistyczne – doradztwo prawne, podatkowe oraz poradnictwo psychologiczne.
  • tłumaczenia przysięgłe dokumentów obcojęzycznych dotyczących nabytych za granicą kwalifikacji, świadectw itp.
  • punkty Co-Workingu – miejsca, w których można skorzystać z komputera, dostępu do drukarki oraz skanera. opracować przy wsparciu doradcy CV, list motywacyjny, przygotować dokumenty aplikacyjne, wypełnić wnioski/formularze do innych instytucji/projektów itp.
  • sesje mastermind – sesje wymiany doświadczeń i wiedzy, które są okazją do kreatywnej burzy mózgów i wspólnego szukania rozwiązań, a także motywacji i wzajemnego wsparcia oraz zawiązywania współpracy.

Szczegóły projektu można sprawdzić TUTAJ

W celu uzyskania dokładniejszych informacji zachęcamy do spotkania w Krakowie, Tarnowie lub Nowym Sączu w siedzibach WUP Kraków lub skorzystania ze spotkania z konsultantem on-line

e-mail: powroty@wup-krakow.pl
www.pociagdokariery.pl/powroty

 

Serdecznie zapraszamy!