Poznaj nasze kierunki studiów

X Otwarty Karnawałowy Bal Akademicki już za nami

Data utworzenia: 5 lutego 2018r.

X Otwarty Karnawałowy Bal Akademicki już za nami

3 lutego 2018 r. w kompleksie wypoczynkowym Molo Resort w Osieku odbył się jubileuszowy X Otwarty Karnawałowy   Bal Akademicki Uczelni Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.

Obok  władz Uczelni w balu udział wzięli  nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji, a także przyjaciele Uczelni.

Uroczystego otwarcia dokonał JM Rektor prof. zw. dr hab. Witold Stankowski, który serdecznie przywitał wszystkie przybyłe osoby, m.in. : Prezydenta Miasta Oświęcim Janusza Chwieruta z małżonką,  Prorektor ds. ogólnych i nauczania dr Katarzynę Wadoń-Kasprzak z małżonkiem, Kwestor Uczelni mgr Justynę Kuglin z małżonkiem, dyrektorów Instytutów i pracowników. JM Rektor wyraził ogromne zadowolenie, że po raz kolejny na balu nie zabrakło właścicieli przedsiębiorstw, z którymi nasza Alma Mater współpracuje, przede wszystkim nestora oświęcimskiego biznesu, kawalera medalu im. rtm. Witolda Pileckiego Tadeusza Dziędziela z małżonką, a także obecnego prezesa firmy Omag i wiceprzewodniczącego Konwentu Uczelni   Łukasza Dziędziela wraz z małżonką.

Ponadto Jego Magnificencja  złożył gratulacje Pani  Dobrochnie Sztajerskiej, która w ubiegłym miesiącu obroniła rozprawę doktorską, tym samym  uzyskując  stopień naukowy doktora.

Po oficjalnym przemówieniu nadszedł czas na toast, a zaraz po nim  nasza uzdolniona  studentka z kierunku Zarządzanie  Klaudia Rąba zaprezentowała  swoje umiejętności taneczne w przygotowanym  układzie tańca jazzowego.

Następnie wszyscy goście ruszyli do zabawy w rytm wspaniałej muzyki.