Poznaj nasze kierunki studiów

Za nami dziesiąty zjazd uczestników projektu Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy

Data utworzenia: 11 czerwca 2019r.

Za nami dziesiąty zjazd uczestników projektu Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy

W sobotę 8 czerwca br., w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, odbył się dziesiąty zjazd uczestników projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Dzieci i młodzież zostały podzielone na sześć grup, w trzech przedziałach wiekowych.

Każda grupa zrealizowała dwa tematy. Najmłodsze grupy (6-9 lat) tworzyły instrumenty – kij deszczowy oraz uczestniczyły w zajęciach na temat komunikacji personalnej i zespołowej.

Grupy wiekowe 10-12 lat zmagały się z logicznymi łamigłówkami i budowały nieszablonowe konstrukcje z klocków lego. Ponadto wzięli udział w zajęciach na temat ‘dress code’ jako jednego z elementów savoir-vivre’u.

Najstarsi uczestnicy (13-16 lat) na pierwszych zajęciach wykorzystywali e – Activity do grafiki w kalkulatorze graficznym. Następnie uczestniczyli w zajęciach na temat struktur danych, algorytmów i komputerowych języków programowania.

Rodzice również mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach na temat skutecznej komunikacji w wychowaniu oraz komunikacji rodzinnej i jej wpływie na budowanie relacji.

Kolejne spotkanie w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy odbędzie się w sobotę 15-go czerwca br., na które już serdecznie zapraszamy!

Kalendarz wszystkich spotkań w CYKLU I jest umieszczony na stronie Uczelni: https://uczelniaoswiecim.edu.pl/uczelnia/fundusze-unijne/oswiecimski-uniwersytet-mlodego-odkrywcy/terminy-spotkan/