Za nami III Targi Pracy i Edukacji!

Data utworzenia: 28 marca 2024r.

Ucniowie biorą udział w warsztatach

We wtorek, 26 marca 2024 r. na terenie Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu odbyły się III Targi Pracy i Edukacji.

Wydarzenie współorganizowane było z Powiatowym Urzędem Pracy w Oświęcimiu.

W ramach Targów, studenci oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych mieli okazję zapoznać się z ofertą prawie 30 pracodawców oraz przedstawicieli instytucji:

• Wojskowego Centrum Rekrutacji
  • 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej
  • Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu
  • Placówki Straży Granicznej w Zakopanem im. gen. bryg. Mieczysława Ludwika Boruty – Spiechowicza
  • Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Chrzanowie, oddział Oświęcim
  • Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Oświęcimiu
  • Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej
  • Społecznej Szkoły Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu
  • Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, oddział w Chrzanowie
  • Kancelarii LNCG Grzegorz Łakomy
  • Synthos S.A.
  • Grupy Kęty S.A.
  • Energylandii
  • Przedsiębiorstwa Modernizacji i Remontów Chemorozruch Sp. z o.o.
  • AKSAM Sp. z o.o. Sp. k.
  • Jeronimo Martins
  • Grupy MASPEX
  • EXACT SYSTEM
  • ZOZ Oświęcim
  • Agencji Pracy K&D Group
  • INBI Sp. z o.o.
  • PONAR Wadowice
  • SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne
  • REFESCO Sp. z o.o.
  • Niepublicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Multimed Sp. z o.o.
  • mBANK
  • Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
  • Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu
  • Małopolskiej Uczelni Państwowej

Na przygotowanych stoiskach, na uczestników czekało wiele cennych informacji dotyczących działalności konkretnej instytucji. Ponadto uczniowie szkół ponadpodstawowych mieli okazję wziąć udział w ciekawych prelekcjach dotyczących najbardziej poszukiwanych zawodów w obecnym czasie, a także sposobu zarządzania procesem produkcji na przykładzie firmy AKSAM. Dodatkowo w ramach wydarzenia odbywały się warsztaty realizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (Wydział w Oświęcimiu) oraz Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu na temat przygotowania się do wejścia na rynek pracy.

Bardzo dziękujemy za owocną współpracę pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu, a także wszystkim przedstawicielom instytucji i uczestnikom za przybycie.

Pan Prorektor pozuje do zdjęcia razem ze Starostą Oświęcimskim oraz Dyrektorem Urzędu Pracy w Oświęcimiu Pan Prorektor przemawia zza mównicy na Auli Uczestnicy siedzą na Auli i słuchają wystąpienia Ucniowie biorą udział w warsztatach Przedstawiciele Placówki Straży Granicznej w Zakopanem im. gen. bryg. Mieczysława Ludwika Boruty – Spiechowicza pozują do zdjęcia Przedstawiciele Komendy Policji pozują do zdjęcia Przedstawicielki Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Oświęcimiu pozują do zdjęcia Przedstawicielki Grupy Maspex pozują do zdjęcia Przedstawiciele Grupy Aksam pozują do zdjęcia wraz z Dyrektorem Urzędu Pracy Przedstawicielki Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej pozują do zdjęcia Przedstawicielki Energylandii pozują do zdjęcia