Poznaj nasze kierunki studiów

Za nami Juwenalia 2023!

Studenci odbierają od Prezydenta Janusza Chwieruta klucz do bram Miasta Oświęcim

Po pięciu latach przerwy Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu powróciła do organizacji oświęcimskich Juwenaliów.

Ludzie stoją pod sceną zwróceni w stronę występującego na niej artysty.

Święto studentów odbyło się 19 maja 2023 r. na Bulwarach oświęcimskich nad rzeką Sołą i cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród studentów i młodzieży, którzy wspólnie bawili się przy dźwiękach muzyki klubowej i hip-hopowej.

Tradycyjnie imprezę swoim przemówieniem otwarła Pani Rektor dr Sonia Grychtoł, prof. MUP, która życzyła wszystkim obecnym dobrej zabawy, natomiast Klucz do Bramy Miasta przekazał Prezydent Miasta Oświęcim Pan Janusz Chwierut na ręce przedstawicieli studentów.

O niezapomniane muzyczne doznania zadbały takie gwiazdy, jak:

Jednak to nie wszystkie atrakcje, które zostały zaplanowane na ten dzień. Na studentów i młodzież czekały również shoty witaminowe przygotowane przez studentów z kierunku Dietetyka oraz wykładowczynie z Instytutu Nauk o Zdrowiu, ciekawe gry i waty cukrowe przygotowane przez wykładowców Instytutu Nauk o Ekonomii i Bezpieczeństwie, przekąski przygotowane przez Instytut Nauk Inżynieryjno-Technicznych.

 

Ponadto, uczestnicy wydarzenia mogli spróbować swoich sił w celności na strzelnicy i wygrać ciekawe nagrody, a także dzięki obecności kilkunastu stoisk foodtruckowych mieli szansę skosztować potraw z całego świata.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ dla studentów spragnionych jeszcze większej dawki muzycznych doznań, Pub Vinyl zorganizował oficjalne AFTER PARTY, gdzie ponownie zagrali:

  • dj Angelo Mike
  • dj Wojciech Mokrzycki ( Essencja Collectiv )
  • dj SET ( INQ / SIXA / ASID )
  • dj Mateusz ( Essencja Collective )

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Rektor Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu Pani dr Sonia Grychtoł, prof. MUP oraz Prezydent Miasta Oświęcim Pan Janusz Chwierut.


Sponsorzy:


Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w organizację Juwenaliów 2023, w szczególności Wydziałowi Promocji Miasta Oświęcim bez którego wiedzy i zaangażowania nie udałoby się tak dobrze zorganizować tak dużego przedsięwzięcia oraz Samorządowi studenckiemu. Ponadto dziękujemy wszystkim studentom, którzy poświecili swój czas, by wspólnie przygotować teren pod imprezę, a także nauczycielom akademickim i studentom, którzy ochoczo prezentowali swoje kierunki obsługując stoiska w ramach miasteczka studenckiego.


Fotorelacja dostępna jest na Facebooku Uczelni: https://www.facebook.com/MUPOswiecim/posts/pfbid0wSRKP1TX8ziCZrCreGG9kvunPcWvVBmhCdPrG4AXS9w1xBXGNrCC136WGeV3J9bhl