Poznaj nasze kierunki studiów

Za nami spotkanie z bajkami

Data utworzenia: 12 kwietnia 2024r.

Kobieta siedzi i czyta bajki

W czwartek, 4 kwietnia 2024 r. w murach Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu odbyło się spotkanie z bajkami pt.: Aksel i Filek w poszukiwaniu wartości.

Autorkami wspomnianych bajek były dwie członkinie Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów Rodziny działającego przy Instytucie Nauk Humanistycznych i Społecznych – Pani Natalia Ubik oraz Pani Kornelia Słowik, a także opiekun Koła – Pani dr Magdalena Gadamska-Kyrcz.

W ramach wydarzenia, w kameralnej atmosferze uczestnicy mogli usłyszeć trzy bajki, które dotyczyły konkretnych wartości: mądrości, tolerancji, a także zdrowia i szczęścia rodzinnego. Ponadto mogli nie tylko zapoznać się z przygodami Aksela i Filka – tytułowymi bohaterami, ale również dyskutować na temat zagadnień przedstawionych w bajkach.

Mamy nadzieję, że autorkom uda się wydać bajki drukiem i trafią one w ręce szerszego grona osób.

Kobieta siedzi i czyta bajki Prowadząca pozuje do zdjęcia w sali gdzie odbywa się spotkanie z bajkami Studentyka siedzi i czyta bajki Autorki bajek pozują do zdjęcia Jedna z prowadzących czyta bajki Studenci siedzą na kocu i słuchają bajek