Poznaj nasze kierunki studiów

Zagraniczne wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych w ramach programu Erasmus+

Data utworzenia: 20 stycznia 2017r.

Zagraniczne wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych w ramach programu Erasmus+

Szanowni Pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu!

Od roku akademickiego 2016/2017 pracownicy PWSZ mają możliwość doskonalenia umiejętności i podnoszenia kwalifikacji potrzebnych w pracy poprzez udział w  zagranicznym wyjeździe w celach szkoleniowych w ramach programu Erasmus+.

Informujemy, że trwa nabór na zagraniczne wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do czasu wykorzystania wolnych miejsc wyjazdowych przyznanych przez Narodową Agencję na rok akademicki 2016/2017.

Informujemy, że są wolne miejsca wyjazdowe na realizację mobilności w ramach działania STT w roku akademickim 2016/2017!

Dokumenty zgłoszeniowe należy złożyć w Dziale Nauczania (1.14 Collegium Primum).


Informujemy również, że rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń pracowników zainteresowanych wyjazdem do zagranicznej instytucji przyjmującej w celach szkoleniowych w roku akademickim 2017/2018. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 31 maja 2017 roku!

Dokumenty zgłoszeniowe należy złożyć w Dziale Nauczania (1.14 Collegium Primum).

 

Wszelkie niezbędne informacje, regulamin wyjazdu STT oraz druki do pobrania można znaleźć w zakładce Studia/Erasmus+/Dla Pracowników/Wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych
link: https://uczelniaoswiecim.edu.pl/studia/erasmus/dla-pracownikow/wyjazd-pracownika-w-celach-szkoleniowych/wazne-informacje/

Zachęcamy do wzięcia udziału.