Poznaj nasze kierunki studiów

Zapraszamy na pierwsze dwa zjazdy III cyklu projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy

Data utworzenia: 11 czerwca 2021r.

Zapraszamy na pierwsze dwa zjazdy III cyklu projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy

W sobotę 12 czerwca oraz niedzielę 13 czerwca odbędzie się pierwszy i drugi zjazd uczestników III cyklu projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy.

Rejestracja uczestników projektu odbywać się będzie od godziny 9.00  na pierwszym piętrze budynku Collegium sub Horologio.

Spotkania dla wszystkich grup wiekowych rozpoczną się o godzinie 9:30 i odbywać się będą na terenie Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu zlokalizowanej przy ulicy M. Kolbego 8 w Oświęcimiu.

W związku z zagrożeniem Covid-19 prosimy o przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa oraz o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w zajęciach w ramach projektu OUMO.

Harmonogram spotkań dla wszystkich grup:

  • 09.30 – 11.00 — Temat 1
  • 11.00 – 11.30 – Przerwa na poczęstunek
  • 11.30 – 13.00 – Temat 2

Każdego dnia zrealizowane zostaną dwa zagadnienia o różnej tematyce. Zajęcia odbywać się będą z użyciem materiałów dydaktycznych, klocków Edumatrix oraz Ledo WeDo 2.0.

Prosimy Rodziców/Opiekunów Prawnych o punktualne przybycie oraz odebranie dzieci. Nieobecność Uczestników prosimy zgłaszać na adres mlody.odkrywca@pwsz-oswiecim.edu.pl

Kolejne spotkania odbędą się w sobotę 19 czerwca i niedzielę 20 czerwca.

 

Serdecznie zapraszamy!