Poznaj nasze kierunki studiów

Zapraszamy na uroczyste Pożegnanie Absolwentów rocznika 2023 oraz Galę rozdania Laurów Uczelni!

Data utworzenia: 5 października 2023r.

Zapraszamy na uroczyste Pożegnanie Absolwentów rocznika 2023 oraz Galę rozdania Laurów Uczelni!

Szanowni Państwo,

JM Rektor Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu  dr Sonia Grychtoł, prof. MUP ma zaszczyt zaprosić na uroczystość Pożegnania Absolwentów rocznika 2023 oraz Galę wręczenia Laurów Uczelni, która odbędzie się 23 października 2023 r. o godz. 16.00 w Auli im. K. Piechowskiego (bud. Collegium sub Horologio, ul. Kolbego 8, 32-600 Oświęcim).

Do udziału w uroczystości szczególnie zapraszamy wszystkich tegorocznych absolwentów naszej Uczelni wraz z rodzinami oraz wszystkie osoby, organizacje i instytucje nominowane w konkursie Laury Uczelni 2023.

Udział w uroczystości należy potwierdzić mailowo na adres: zgloszenia@uczelniaoswiecim.edu.plw temacie wiadomości należy dopisać „Pożegnanie Absolwentów”

Wszystkich absolwentów prosimy o przyjście na uroczystość w togach absolwenckich. Będzie je można wypożyczyć w dniu uroczystości od godz. 15.00 na portierni w budynku Collegium sub Horologio.


Ważne! Absolwenci, którzy odebrali już swoje dyplomy, lecz chcieliby odebrać je uroczyście z rąk dyrektora instytutu, proszeni są o dostarczenie ich do sekretariatu instytutu najpóźniej w dniu uroczystości do godziny 14:30.