Poznaj nasze kierunki studiów

Zapraszamy na warsztaty z Komunikacji!

Data utworzenia: 6 grudnia 2022r.

Zapraszamy na warsztaty z Komunikacji!

Szanowni Państwo,

w imieniu Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów Rodziny serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty online dot. Komunikacji, które odbędą się 8 grudnia 2022 r. w godz. 17.00-19.00.


Komunikacja jest kluczem do poznania siebie i otaczającej rzeczywistości, do umysłowego uporządkowania świata poprzez nazywanie przedmiotów, zjawisk, zdarzeń, określenia ich cech i relacji między nimi. To przekazywanie i odbieranie informacji w bezpośrednim kontakcie z drugą osobą. Aby była ona spełniona potrzebne są przede wszystkim warunki niezbędne do powstania aktu komunikacji, które przedstawione zostaną podczas szkolenia.

Osobą prowadzącą warsztaty będzie dr Natalia Maria Ruman – dr nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie, mgr lic. kan. Teologii  Uniwersytet Śląski, Wydział Teologiczny w Katowicach. Adiunkt Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ w Cieszynie; nauczyciel dyplomowany klas ponadpodstawowych w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie (medal Edukacji Narodowej), animator, szkoleniowiec, akredytowanych wykładowca Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Katowicach. Od kilku lat prowadzi zajęcia szkoleniowe w Uniwersytecie Otwartym przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Autor kilkudziesięciu publikacji, wykonawca kilkunastu projektów edukacyjnych. Ambasador PILGRIM w Austrii, szerzący zrównoważony rozwój w edukacji.


Zgłoszenia na warsztaty należny przesyłać na adres e-mail: magdalena.gadamska-kyrcz@mup.edu.pl do 7 grudnia br.

 

Serdecznie zapraszamy!