Poznaj nasze kierunki studiów

Zapraszamy na webinar pt. „Praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej oraz zasady analizy finansowej „Mojej Małej Firmy”

Data utworzenia: 16 czerwca 2021r.

Zapraszamy na webinar pt. „Praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej oraz zasady analizy finansowej „Mojej Małej Firmy”

Już w piątek 18 czerwca 2021 r. o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej oraz zasady analizy finansowej „Mojej Małej Firmy”, które poprowadzi Anna Jonkisz – Zacny, nauczyciel akademicki Zakładu Rynków Finansowych w Instytucie Informatyki.


Celem spotkania będzie zapoznanie uczestników z pojęciami ekonomicznymi, które pomogą lepiej zrozumieć praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej i zasady prostej analizy finansowej przedsięwzięcia. W efekcie uczestnik będzie mógł opisać na czym polega ryzyko gospodarcze, oceni swoje predyspozycje do bycia własnym szefem, a także będzie mógł uwzględnić ten aspekt przy podejmowaniu decyzji o wyborze zawodu. Ponadto pozna zasadę drobnych kroków, między innymi w oszczędzaniu, inwestowaniu i dążeniu do celu, a także pozna podstawowe pojęcia ekonomiczne, Zapozna się z zasadami sporządzania prostej analizy finansowej przedsięwzięcia, będzie potrafił obliczyć zysk lub stratę z przedsięwzięcia i pozna zasady opodatkowania i ubezpieczenia w ZUS działalności gospodarczej.


Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM i będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich osób zainteresowanych powyższą tematyką.

Link: https://zoom.us/j/94816096057?pwd=OUxhcDVmMWZ4YXR1OG5jYWs4QlM3QT09

Passcode: 708731

 

Serdecznie zapraszamy!