Poznaj nasze kierunki studiów

Złote indeksy MUP dla absolwentów Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu

Data utworzenia: 30 kwietnia 2021r.

Na zdjęciu znajdują się dwa złote indeksy oraz torby prezentowe z logo MUP Oświęcim, a wtle widoczne sa rollupy uczelniane.

W czwartek 29.04.2021 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu odbyło się uroczyste Pożegnanie Absolwentów, w którym mieli zaszczyt uczestniczyć przedstawiciele Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu.

W ramach wydarzenia,  dwóch tegorocznych maturzystów spośród wszystkich najlepszych uczniów tej szkoły, otrzymało złote indeksy, czyli symboliczną przepustkę na studia w oświęcimskiej Uczelni.

Ze względu na ograniczenia spowodowane sytuacją pandemiczną w Polsce, cała uroczystość odbyła się online, a informację o przyznaniu złotych indeksów wyróżnionym uczniom, za pośrednictwem łączy internetowych, przekazali: Prorektor ds. Nauczania i Rozwoju dr Katarzyna Wadoń-Kasprzak oraz Prorektor ds. Studenckich i Promocji dr Radosław Folga.

Prorektorzy pogratulowali  absolwentom uzyskania tak wysokich wyników, życzyli powodzenia na zbliżających się egzaminach maturalnych, a także zaprosili do studiowania w oświęcimskiej Uczelni.