Poznaj nasze kierunki studiów

Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich 2023!

Data utworzenia: 23 grudnia 2022r.

Plakat przedstawia ofertę wolontariatu w Igrzyskach Europejskich

Już za kilka miesięcy Polska będzie gospodarzem III Igrzysk Europejskich – najważniejszego sportowego wydarzenia w Europie w nadchodzącym roku i jednocześnie największej imprezy sportowej w historii naszego kraju, której możesz być częścią, zostając wolontariuszem!

Aby dołączyć do zespołu Igrzysk i zostać wolontariuszem, należy przejść dwuetapowy proces rekrutacji. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na Portalu Wolontariusza i wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Link do formularza znajduje się na oficjalnej stronie Igrzysk Europejskich 2023

Formularz zgłoszeniowy można wypełniać do 15 stycznia 2023 roku.

Drugi etap to rozmowy rekrutacyjne, prowadzone online, na które zaproszeni zostaną wybrani kandydaci.  Rozmowy rekrutacyjne będą prowadzone od grudnia 2022 roku do kwietnia 2023 roku.

Do programu wolontariatu Igrzysk Europejskich 2023 zostanie zaangażowanych ok. 8000 wolontariuszy, którzy pomogą w ponad 20 obszarach, takich jak: media, transport, logistyka, marketing czy akredytacje.

Wolontariat podczas największej multidyscyplinarnej imprezy sportowej w Polsce to niezwykła i niepowtarzalna okazja, aby być w centrum wydarzeń, zobaczyć z bliska najlepszych europejskich sportowców oraz zdobyć unikatowe doświadczenie organizacyjne.

Igrzyska to dwanaście dni sportowej rywalizacji na najwyższym europejskim poziomie. Zmagania sportowców będzie można śledzić od 21 czerwca do 2 lipca 2023 r., m.in. w Krakowie, Krynicy Zdroju, Tarnowie, Zakopanem, Chorzowie i we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji!